Pages Menu
Categories Menu

Male miasto czy duze – gdzie zalozyc firme

Male miasto czy duze - gdzie zalozyc firme To przekształciła się w pracy promującej Army All-wolontariuszy. Po moim absolutorium, byłem mu / Public relations / pole reklama w mediach (z kilku wycieczek do środowiska akademickiego jako nauczyciel i doktoranta w języku angielskim). Zatrzymuję się z nim, bo to ciekawe i to co mi się utrzymać na (choć nie tak wiele z życia, jak chciałbym).www.healthandfitness.pl

Juanita: Czy istnieje wspólny temat, który tka swą drogę swojej pracy?

Paul: Ograniczenia ludzkiego pojmowania.

Juanita: Hmm, co to dokładnie znaczy …. ;-)?

Paul: Nominalnie piszę historie tajemnicy, ale nie są one dokładnie konwencjonalne. Nie są one starannie rozwiązane na końcu. Napięcie, które widzę w moich książkach jest między ludzką potrzebę posiadania rzeczy wyjaśnione i uporu świata w zaspokojenia tej potrzeby. To nie jest „dobra ze złem” rzeczy. To więcej o tym, jak istoty ludzkie łudzą do myślenia, że ??w końcu wszystko się wyjaśni.

Juanita: Paul, wydaje się, że chcesz ustawić swoje powieści w miejscach żyłeś lub odwiedzana. Chcesz wypowiedzieć się na temat korzystania z znanych ustawieniach i jak ważne jest to, że czujesz się doprowadzić ten element rzeczywistości w powieści?

Paul: Jestem po prostu w stanie napisać o miejscach, które nie zostały faktycznie postawił stopę w ja próbowałem i nie działało.. Czuje oszukańcze nawet Piszę go.

Juanita: Co się dzieje w „miejsc Dead Dzwoń do domu”?

Paul: W nocy letniej w 1958 roku, kule oderwać przez ciało młodego mężczyzny na samotnej Oklahoma autostradzie. Dziewiętnaście lat później, żołnierz leży w kałuży własnej krwi na bazie wojskowej w Wirginii. Josh Kincaid jest często związek obu wydarzeń. W 2002 roku, kiedy kuzyn Kincaid proponuje się pilną podróż do Anasazi ruin Mesa Verde, aby rozwiązać zagadkę jednego z tych zgonów, Kincaid niechętnie się zgadza. Wkrótce on i van pełne odmieńców są na drodze do mieszkań Urwisko „przodków wrogów”, gdzie bardziej współczesny wrogowie czekają je wśród ruin.

Artykuł dzięki: