Pages Menu
Categories Menu

Zakladanie firmy zaraz po studiach

Zakladanie firmy zaraz po studiach

Juanita. Splatanie historie swoich bohaterów i różnych morderstw wszystkie spotykają się w Mesa Verde, Kolorado Co możesz nam powiedzieć o tej zbieżności?

Paweł: Mogę powiedzieć, że nie działa to z wyprzedzeniem. W „objawienia” w Mesa Verde prostu przyszedł do mnie w tamtym momencie pisania tej książki.

Juanita: Czy jest znaczenie w motywu podróży lub „dążenie do prawdy”, jak grać w tej historii?

Paweł: Tak. Widziałem to od samego początku jako książce drogowej. Chciałem poczucie koczowniczego temperamentu między postaciami. Są niespokojne prawdy, a prawda jest taka, że ??w nieskończoność nieuchwytny.

Juanita: Jakie jest podstawowe przesłanie z „miejsc Dead Dzwoń do domu”?

Paweł: Chyba wolałbym, że czytelnicy ustalić, że dla siebie; Jednak chciałem powiedzieć coś o ostatecznym daremności próbuje pogodzić lub uzasadnienia historię.

Juanita: Jakieś plany na sequel? Czy macie jakieś inne projekty w pracach?

Paul: Nic się nie miesza mi w tym kierunku jeszcze sequel. Skończyłem trzeci w serii książek, które rozpoczęły się z naszym Ojcem, a kontynuowane z Big Island. Wszystkie te trzy książki wiąże się niechętnie „detektywa” o nazwie Stephen Fargo. Jestem również w pracy na powieści o pisarza, którego niemal powszechnie ignorowane prace zainspirowały gwałtowną społeczeństwa podziemnego, ku swemu przerażeniu.

Juanita: Co lubisz najbardziej w pisanie tej historii?

Paweł: ta książka była dużo zabawy pisać. Ponieważ nie miałem pojęcia, jak to się skończy, pisałem go i czytanie go w tym samym czasie, czy to ma jakiś sens.

Juanita: Jak było doświadczenie pisania swojej pierwszej powieści tajemnicy? Czy pojawią się jakieś znaczące aspekty unikalna dla tego gatunku?

Paul: Zważywszy, że tajemnica jest zaangażowany w moich książkach, nie widzę ich jako zwykłych tajemnic jak whodunits lub kryminałów .
Artykuł dzięki: septica.pl