Pages Menu
Categories Menu

Zakladanie firmy rodzinnej – na co uwazac

Wywiad z Paulem Hall

autor umieszcza Martwe zadzwonić do domu

Firma iUniverse (2006)

ISBN 0595410715

Oceniony przez Richard R. Blake dla czytnika widoki (4/07)

Dziś Juanita Watson, zastępca redaktor Reader Widoki rozmów z autor / pisarz Paul L. Hall o jego najnowszej książce „The Dead Miejsca połączeń Home” zwycięzcę brązu, zachód-Mountain – Best Fiction Regionalnego w 2007 Niezależne Wydawnictwo Book Awards.

Paul L. Hall jest autorem nagradzanej „Ojcze nasz” i jego sequelu „The Big Island.” Jest także płodnym pisarzem biznesu, doradca public relations i pisanie Instruktor i opublikował wiersze, opowiadania i artykuły w różnych publikacjach, w tym The Paris Review, The Sun, Readers Digest i wielu branż. Mieszka w Troy, Michigan, ale spędza większość swojego czasu w amerykańskiej Southwest (ustawienie „miejsc Dead Dzwoń do domu”) i Rzymie.

Juanita: Witamy Reader Widoki Pawła i podziękowania za możliwość porozmawiać z tobą o swojej nowej tajemniczej powieści „miejsc Dead Dzwoń do domu.” To Twoja trzecia książka, jak długo to było w pracach?

Paweł: Napisałem pierwszą wersję książki szybko – być może w sześć tygodni. Badania rzeczywiście przyszedł po napisaniu pierwszej wersji. Następnie poprawki. Sześć tygodni rozciągnięty na dwa lata.

Juanita: Paul, masz za sobą długą historię piśmie w wielu gatunkach. Dałbyś nam trochę tło? Co przyciągnęło do tej branży, a co trzyma idziesz po tych wszystkich latach?

Paweł: Wygrałem swój pierwszy konkurs pisania jak sześć lat w szkole podstawowej. I nadal wygrywać konkursy jak tego prawa na studiach, gdzie zdobył nagrody pisania zarówno licencjackich, jak i student. Po studiach, został wcielony do armii (między ostatnim na korzystanie z tego osobliwy rytuał), gdzie z logiką, że rzadko kiedy panowały w wojsku, jeśli chodzi o przypisanie zawodów opartych na uzdolnień, że był szkolony jako dziennikarz.
Artykuł dzięki: jak biegać z psem