Pages Menu
Categories Menu

Jak zalozyc wlasny sklep

Jak zalozyc wlasny sklep

Josh Kincaid jest zadowolony z życia w Phoenix, gdzie zarządza się bar i sprzedaje kilka leków na boku. Jego spokój zostaje szybko rozbita, jednak przez telefon od swego kuzyna, Frankie McKnight, który twierdzi, że wie, dlaczego ojciec Josha umarł daleko od swojego domu w Detroit na parkingu stacji benzynowej w Oklahoma City.

Ogólne Herman Endicott szuka Josha, też. Głównym punktem jego życia wojskowego wygrywał Srebrną Gwiazdą za odwagę w Wietnamie, a kilka lat później jego awans do generalnego. Ale między tymi wydarzeniami, śmierć przyjaciela i zdrada starego towarzysza przyniosły hańbę żałobie wdowy i jej nienarodzonego dziecka. Ten sekret może zniszczyć Ogólne, a Josh Kincaid może wiedzieć, że w tajemnicy.

Ogólne Endicott wynajmuje Tommy trzy ręce, Indian mieszkających w okolicy Phoenix, zabić Josh i Frankie, wraz z reporterem nazwie Jeffrey Bonus i jego towarzysz podróży, Jeanette Koskos, który również pokazał się z pytaniami o śmierci ojca Bonus za. Tommy jest były więzień, który nie ufa i nienawidzi białych, cieszy się renomą na przemocy i zdrady i ma okrutną passę jeśli chodzi o kobiety. Ma też żal do Josha i jego kuzyn Frankie.

Wszystkie te postaci zbiegają się Mesa Verde, gdzie sekret tajemniczej – a może i brutalne – zniknięcie Anasazi wciąż wydaje się zamieszkują ruiny. Jak Josh i Frankie szukać odpowiedzi na przeznaczenie Jimmy Kincaid w mitycznych dziedzictwa i premii nadziei parkowych, aby dowiedzieć się prawdziwe losy ojca, Tommy i generał planują własnych w celu zapewnienia, że ??umarli pobytu której należą – w miejsca nazywają domu.

Juanita: mistycznej scenerii amerykańskiej Southwest – Cztery Kąty – rejon teł tej historii. Chcesz rozwinąć połączenia z tym regionem i jak to gra w tajemnicy?

Paul: Mam preferencję dla obszaru opartego na wielu wycieczkach zrobiłem w ciągu ostatnich 20 lat lub więcej.
Artykuł dzięki: