Pages Menu
Categories Menu

Zakladanie firmy – literatura pomocnicza

Zakladanie firmy - literatura pomocnicza Dean robi świetną robotę doprowadzenia książkę do życia. Choć wypowiada imiona arabskie niemal do perfekcji, jego artykulacji innych sekcjach arabskich, takich jak linie z Koranu, nie jest wystarczająco płynne. Daje to pewien rodzaj nierealności do korzystania z tekstu, ale to mały szczegół może być pomijany, biorąc pod uwagę, że autor Alex Berenson pisze o wiarygodności i wiedzy.http://www.hologramy-kolekcjonerskie.com Ponieważ historia rozwija, odkrywamy, że autor zna i rozumie szczegóły mocne i słabe strony obu stron w wojnie-on-terroru bardzo dobrze. On nie popaść w melodramacie lub jednostronnej gniewu, w dowolnym momencie.

Nic więc dziwnego, że ta książka zdobyła nagrodę Edgara. Konstrukcja tej historii jest znakomity, nawet jeśli końcówka obraca bohatera do pewnego rodzaju Superman-jak bohatera i fabuły, pomimo złożoności tematu, porusza się płynnie wraz ze wzrostem napięcia. Zastosowanie Berensen użytkownika języka jest bezpośredni i prosty, a jego styl jest bez zarzutu. Na przykład: „Największą siłą islamu był jego największą słabością, Wells myślał elastyczność religia miała robione to płaszcz dla złości mężczyzn zmęczony jest rządzone przez Ameryki i Zachodu.”.

John Berenson ukończył Uniwersytet Yale w 1994 roku z dyplomem z historii i ekonomii. Pracował w TheStreet.com i The Denver Post jako reporter biznesowej. Następnie wstąpił do New York Times w 1999 roku jako http://www.serwis-pc.org.pl/rumia.php reportera śledczego. Jego książki inne niż wiernych Spy to: The Ghost War Agent Duch, liczba i Silent Man.

Wierny szpieg jest typem paznokci biter opowieści. Chociaż to mnie emocjonalne i spowodował moje najgorsze obawy powierzchniowych, gorąco polecam tę książkę.

Artykuł dzięki: