Pages Menu
Categories Menu

Zakladanie firmy – do kogo zwrocic sie o pomoc

Zakladanie firmy - do kogo zwrocic sie o pomoc Moje książki nigdy nie są oparte na działce. Chciałbym tylko zobaczyć, jak to rozegrać, kiedy kładę znaki jakie rozwinęły się w pewnej sytuacji.

Juanita: Czy czujesz, że masz uprawiane jako powieściopisarza dzięki postępowi każdego ze swoich książek?

Paul: staram się nie popełniać tych samych błędów, z różnym powodzeniem. Myślę, że rozumiem bardziej pewny siebie, niekoniecznie, że stajesz się lepszym pisarzem, ale to wszystko się ułoży.nasze realizacje Koszmar dla większości pisarzy, to myślę, że książka jest po prostu w nieskończoność i nigdy nie rozwiąże się.

Juanita: Jak czytelnicy mogą dowiedzieć się więcej o Tobie i Twoich starań?

Paweł: mogą znaleźć na stronie internetowej pod adresem http://www.placesthedeadcallhome.com książki.

Juanita: Paul, to było świetne rozmowy z wami dzisiaj, dzięki za możliwość wywiadzie dla swojej nowej książce „miejsc Dead Dzwoń do domu.” Z pewnością polecam czytelnikom spojrzeć na wszystkie swoje książki w lokalnych i internetowych księgarniach. Zanim wyruszymy, czy masz jakieś ostateczne myśli dla swoich czytelników?

Paweł: Jak myślę o tym, jak opiszę miejscach, a wszystkie moje książki, jeśli o to chodzi, zawsze myślę, że to, co brakuje w nich humor. Oczywiście, to zawsze niebezpieczne ogłosić, co jest śmieszne – nie słychać komików alarmowania swoich odbiorców, że powinni przygotować się śmiać – ale zawsze strzelać humoru wśród opowieści o biada, że ??produkują. Dzięki za możliwość uczynienia tego punktu, a do tego okazję porozmawiać o mojej pracy.

Artykuł dzięki: http://www.printexpress.pl