Pages Menu
Categories Menu

Dofinansowania dla malych firm

Dofinansowania dla malych firm

Po tej ostatniej epidemii Mexico City, blisko pandemii H1N1 świńskiej grypy, cały nasz świat był na krawędzi. Teorie spiskowe zauważyć, że ten konkretny szczep zawierał combo ludzkiej grypy, ptasiej grypy i świńskiej grypy, która jest na tyle przestraszyć piekło z ludźmi. To robiło i to zamknięty Mexico City w ciągu tygodnia.http://budmax.co.pl/drzwi-warszawa/wejsciowe-wewnetrzneklatkowe.html Linie zatrzymany, turystyka zatrzymany, firmy zamknięte i agencje rządowe zamknął drzwi, podczas gdy władze rozdawali maski dla obywateli.

Ale co, jeśli ta epidemia Mexico City i wirus był pochodzenia wojskowego lub bio-terroru? Co zrobić, jeśli nie wiemy, a jak będziemy wiedzieć, czy to działo się w przeszłości, wypalony i uruchomić swój bieg, zanim ktokolwiek dowiedział się? Cóż, jeśli jesteś zainteresowany w takich strasznych myśli, chłopiec nie mam doskonałą książkę polecić:

„The Moscow wektor” (a Covert jedna powieść Seria wydawnicza stworzony przez Robert Ludlum) Napisane przez Patrick Larkin; [New York Times Best Seller]; St-Martin Press; Nowy Jork, NY. 2005. ISBN: 0-312-99071-5.

Wszystkie książki Robert Ludlum są genialne i jego Covert-One Series są zabójcy, dosłownie. Jest to często trudne, aby dowiedzieć się, kto jest dobrzy, a którzy są źli, jak świat szpiegów, manipulacja, zdrady, intrygi i rozegrać. Ten scenariusz rozgrywa się w Rosji, w Moskwie i Rosjanie boją się powiedzieć, prasę i starać się utrzymać go w tajemnicy, a 100% śmiertelny wirus zabija ludzi.

Rosyjski naukowiec, który jest całkowicie zakłopotany kontakty jego bio-broni US Military odpowiednika zrozumieć to, niestety politycy w wielu krajach są połowu, a wkrótce umiera. Powiem wam, ta książka będzie przestraszyć bzdura z was i to uzasadnia obawy ani teoretyków spiskowych też. Proszę wziąć pod uwagę tę stronę odwracania, Ass-spłaszczeniu, nie wykorzystał go nowy thriller.

Artykuł dzięki: www.wklady-kominkowe.eu