Pages Menu
Categories Menu

Sklep internetowy – jak zalozyc

Sklep internetowy - jak zalozyc Myślę, że poczucie miejsce jest ważne, a ten obszar kraju nie kojarzy mi się ponadczasowość i ciągłość z przeszłością, że znajdę jakiś sposób pocieszające i uspokajające (choć bez wątpienia iluzoryczne). Chciałem tego rodzaju środowisku opowiedzieć tę historię.

Juanita: Czy możesz powiedzieć nam o swoich bohaterów?

Paul: Dwie z nich, Josh Kinkaid i Frank McKnight, są powiązane.kelp Kincaid jest przeszczep do obszaru Phoenix, ale jego życie, podobnie jak jego wybór lokalizacjach, jest przypadkowa. Jest sierotą, która zasadniczo nie przerósł swój status sierocy. Jego kuzyn Frank jest byłym policjantem Detroit z mentalności bohatera / questów obciążonej przez nadmiernie rozwiniętej poczucia odpowiedzialności. Jeffrey Bonus jest młodym reporterem, który chce się dowiedzieć, w jaki sposób i dlaczego jego ojciec, oficer kariery, popełnił samobójstwo, gdy Bonus był jeszcze w łonie matki. Jeanette Koskos jest nieudanym modelem, włóczęgą, były narkoman / prostytutka i siła życiowa. Teraz, kiedy o tym myślę, ta książka jest krucjata sierocej, ponieważ każda z tych postaci jest fizycznie lub psychicznie stracił swoich rodziców.

Juanita: Paul, twoja powieść zapewnia wiele kopii historię do życia swoich bohaterów. Chcesz skomentować ten aspekt swojego stylu pisania i aspekcie postaci napędzane tej powieści?

Paweł: Dla mnie wszystko zaczyna się od znaków. Staram się, aby zobaczyć je w jak mogę i niech luzem w narracji. W przypadku „miejsc Dead połączeń Home” pierwszy znak, że było to, że Jimmy Kincaid, ojca Josha, który zmarł w próby rabunku w roku 1958. W tym czasie dziewczyny Jimmy’ego, Gretchen, była w ciąży z jego jedyny syn. Ona rzeczywiście cierpi na śmiertelną ranę w miejscu napadu, jak również, ale ona nadal istnieć w stanie śpiączki, aż urodzin Josha. Tak, stamtąd, chciałem zobaczyć, jak ten „cud dziecko” okaże się.
Artykuł dzięki: